Ben jij een troste Arnhemmer en wil je dit ook laten zien in je huis? Dan is deze houten stadsplattegrond van Arnhem wat voor jou! Deze plattegrond is volledig met de laser gesneden uit hout, dus niet alleen een lijn om het hout maar de echt volledig erdoor heen. Dit zorgt ervoor dat het wel wat kwetsbaarder is en daardoor krijg je hem in een lijst geleverd.
De Arnhemse plattegrond zit in een zwarte lijst en achter het hout zit een zwart vel, dit vel is eenvoudig te vervangen door een andere kleur. Of misschien wel door een kleur behang wat je al in de huis hebt hangen.
Is dit formaat je toch te klein af, we hebben hem ook in het 60x60 cm van Arnhem.
Zou j nou graag een plattegrond willen van hout maar dan niet van Arnhem? We kunnen alles laten maken, van je geboorteplaats of je favoriete vakantie plek. Wanneer je hier interesse in hebt laat het ons via de bericht weten op de contact pagina.